کابینت ساز خوش قول هم داریم ولی اونا هم یه وقتایی بد قول میشن ، اصلا بدقولی یه جورایی جزو جدا نشدنیه کارهای سفارشیه ، اگه یه کت وشلوار به یه خیاط سفارش بدین متوجه میشین ، اونا هم تو این قضیه مشهورن.

شما باید بدونید که وقتی یک دستگاه کابینت سفارش میدید ، هماهنگی های زیادی باید انجام بشه تا اون به موقع تو آشپزخونتون نصب بشه ، مثلا :                                                                            • فروشنده ورق ام دی اف نباید یه دفعه بگه این رنگ دیروز تموم شد سه روز دیگه میاد.

• برق کارگاه نباید یه نیم روز قطع یشه.

• دستگاه نباید یه دفعه خراب بشه.

• صورت کسری وسط کار شما نباید بیاد.

• نصاب کابینت نباید کار قبلیش طول بکشه.

• فروشنده صفحه نباید بگه این صفحه دیگه موجود نیست ، که البته  قبلا سفارششو
   گرفته .

• و.

هر کدوم این اتفاقات به همراه ده ها اتفاق پیش بینی نشده دیگه که جزوی از این کار محسوب میشن میتونه زمان مشخصی حتی چند ساعت کار شمارو عقب بندازه و شما میتونین تو همچین موقعیتی به کابینت سازتون زنگ بزنین و سرش دادو بیداد کنین :

" من باید دیروز اساس کشی می کردم  ولی کار شما هنوز نیمه کارست . ! "

سرو صدا فایده ای نداره و شما با دادو بیداد یا بی داد و بیداد باید صبر کنین ، از دست اون بنده خدا هم کاری بر نمیاد 

چیزایی که گفته شد بخش کوچکی از اتفاقات غیر قابل پیش بینی هستن ، شما میتونین یه تجربه و دلیل جدید برای بدقولی اونا بدست بیارین . (البته خدایی نکرده)

کابینت اماده و پیش ساخته نمایشگاهی روشویی اشپزخانه   ,یه ,، ,کابینت ,نباید ,کار ,    ,نباید یه ,شما میتونین ,کار شما ,دادو بیدادمنبع

نصب کابینت های گلاس

یک فروشگاه کابینت

می خوام کابینت بخرم چکار کنم؟

قیمت کابینتدکور در خانه من

نصاب کابینت

قیمتی که برای هر متر کابینت

قیمت کابینت چطوری محاسبه میشه ؟

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پارتی اخبار روز ایران و جهان دانلود رایگان Official Wab Of Dj MorTeza Chizari ( M2M ) تشریفات عروسی , تشریفات مجالس اجاره سند برای آزادی زندانی | سایت اجاره وثیقه خرید و فروش لوازم یدکی بیل مکانیکی هیوندا اتصال سر به سر میلگرد فورجینگ در مشهد و تهران با دستگاه دایان ژاپن نماینده مشهد 09153674001 نماینده تهران 09120687146 akhbar tecnolozh8 خرید فیلترشنی ارزان